Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
One-LineRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Venus TalkRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0