Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5