Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Auction HouseRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5