Series
Ratings
138
The ProducersRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
At EighteenRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 5.0
My Strange HeroRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.0
MistyRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0