Movies
Ratings
83
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 4.5
GeniusRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 4.5- Anxiety of ConcreteRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0- The old lotusRated ★ 4.0
The PostRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5- The Yes Men Fix the WorldRated ★ 3.5
- Mom goes into her roomRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
The Running ActressRated ★ 4.5