Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
Sliding DoorsRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
The RockRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.5
BurntRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
21Rated ★ 2.5
SaltRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 2.5