Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 2.5
GravityRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5