Titles you rated
Good DoctorRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
The Disguiser.Rated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0