Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
DriveRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.5- PilotRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Badland HuntersRated ★ 1.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5