Titles you rated
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5