Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0