Movies
Ratings
15
A MuseRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0