Titles you rated
The ProducersRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0