Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0- Hwarang Fighter MaruRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0