Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5