Series
Ratings
81- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
JumongRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 2.5
Strongest Chil-wooRated ★ 1.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.5
TV Novel Dear My SisterRated ★ 1.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
The Thorn BirdsRated ★ 1.5
The Kingdom of the WindRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 0.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 0.5
Gold LandRated ★ 0.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5