Series
Ratings
12
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0