Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0