Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Long Way HomeRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0