Movies
Ratings
50
Alien³Rated ★ 3.0
ImpostorRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 3.0