Titles you rated
6/45Rated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The StraysRated ★ 2.0
SinkholeRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 4.0