Titles you rated
HostageRated ★ 3.5
The Stolen GirlRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Harrow Season 1Rated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0- Body of Proof Season 3Rated ★ 2.0
- Body of Proof Season 2Rated ★ 4.0
- Body of Proof Season 1Rated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 4.5
CSI: Vegas Season 1Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Friday Night LightsRated ★ 4.0- Friday Night LightsRated ★ 4.0