Movies
Ratings
38
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 5.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0