Movies
Ratings
16
Spirited AwayRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0