Movies
Ratings
71
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0