Titles you rated
OutlanderRated ★ 3.5
The Night WatchmanRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0