Titles you rated
The Fishermen and the CityRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Ghost WhispererRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 3.0