Titles you rated
- BodyguardRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.5- The Dawn of the EmpireRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0