Titles you rated
The InternRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0