Titles you rated
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
JobsRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0