Movies
Ratings
243
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.5
The Kissing Booth 3Rated ★ 1.0