Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0