Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 2.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.0
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5