Series
Ratings
73- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 4.5