Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Delivery ManRated ★ 4.0