Movies
Ratings
1066
Silent HillRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 2.0
LooperRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 1.5