Series
Ratings
95- The FrogRated ★ 3.0
Waco: American ApocalypseRated ★ 5.0
Jupiter's LegacyRated ★ 5.0
To the LakeRated ★ 4.0
Seis ManosRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 5.0
TesteesRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- MonsterRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0