Titles you rated
Like for LikesRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 2.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
AnastasiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
The Prince & MeRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5