Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.5
TyphoonRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5