Movies
Ratings
170
DogvilleRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 0.5
Super Size MeRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 5.0
Marley & MeRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Blue SpringRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 0.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0