Movies
Ratings
109
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 1.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
The MasterRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 0.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.5