Movies
Ratings
781
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
King RichardRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
CasinoRated ★ 4.0