Titles you rated
DexterRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Willie Nelson & FamilyRated ★ 4.5- One Last Time: An Evening with Tony Bennett and Lady GagaRated ★ 4.0
RoadkillRated ★ 2.5
El VatoRated ★ 2.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
The Witness for the ProsecutionRated ★ 3.0- WashingtonRated ★ 2.5
- Six Windows in the DesertRated ★ 3.0
The Defiant OnesRated ★ 4.5
DamnationRated ★ 3.0
FrayedRated ★ 3.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0