Titles you rated
Method of a Serial KillerRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
IdaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Finding Mr. RightRated ★ 3.5
Life LikeRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Tale of TalesRated ★ 3.0
AutomataRated ★ 3.5
CannibalRated ★ 3.0