Series
Ratings
126
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5- The Secret Life of DogsRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The Good DetectiveRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Can We Love?Rated ★ 3.0
3000 Leagues in Search of MotherRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0