Movies
Ratings
22
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5