Series
Ratings
15
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0