Titles you rated
Hell or High WaterRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
The Mortuary CollectionRated ★ 3.0- The Armpit Hair GirlRated ★ 5.0
Birth of the Living DeadRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
BereavementRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
LifeRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 1.0
DriveRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 3.0- Let’s Leaven!Rated ★ 5.0