Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5