Titles you rated
From Five To NineRated ★ 3.0
Future Diary Another WorldRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- The PeakRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0- 魔王Rated ★ 4.0
- The Quiz ShowRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0- 우에노 주리와 다섯개의 가방Rated ★ 3.0
Money CrazyRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 3.5
UnfairRated ★ 4.5
Older SisterRated ★ 3.5- 유한클럽Rated ★ 3.0